Vector logo

Тепловізійні прилади використовуються для виявлення порушників охоронного режиму шляхом отримання видимої картинки об`єкта, від якого виходить теплове випромінювання. Тепловізор точно фіксує рух об`єктів у нічний час, які невидимі для людського зору і навіть для спецприладів нічного бачення. Монтаж тепловізорів успішно використовують для охорони периметра котеджу, приватного будинку, фермерського господарства, території підприємства, складських приміщень та інших об`єктів нерухомості різних форм власності. Установка тепловізійних камер та тепловізійних монокулярів дозволяє створювати ефективну систему виявлення підозрілих об`єктів на відстані за будь-яких погодних умов (туман, серпанок) та охороняти периметр цілодобово в режимі 7/24, незалежно від зовнішніх факторів.

Охоронні тепловізори: принцип дії

У відповідність до закону Планка, всі об`єкти, температура яких вище абсолютного 0 (рівна -273,15 градусів Цельсія), випромінюють електромагнітне тепло у вигляді хвиль. Нагріті до -50...+50 З фізичні предмети мають максимальне інфрачервоне випромінювання при довжині хвиль 7-14 мкм. Для вирішення виробничих та промислових завдань доцільно розглядати температуру до 200 °С (діапазон довжин хвиль 3-7 мкм). Більш висока температура (вище 1000 °С) не вимагає застосування тепловізорів – теплове випромінювання у разі видно неозброєним оком великій відстані. Тепловізор легко виявить рухомий чи нерухомий транспорт, людину, тварину тощо.

Переваги встановлення тепловізійних камер:

  1. Універсальність – встановлення камер дозволяє підтримувати високий рівень виявлення та гарантувати безпеку на приватних та комерційних об`єктах, що охороняються (житло, склад, гараж, сад тощо).
  2. Компактність – при невеликих розмірах маса камери становить в межах 0,3-0,5 кг, що дозволяє укомплектовувати мобільні групи на авто або піших охоронців для патрулювання охоронного периметра.
  3. Зручність – Картинку з тепловізора для охорони території, обладнаним Wi-Fi модулем, можна вивести на екран смартфона або іншого девайсу, що дозволяє безпечно моніторити обстановку у важкодоступних місцях на відстані без жодних ризиків. Девайс також є пультом керування.
  4. Велика відстань виявлення (до 2,2 км) дає можливість переглядати периметр без необхідності руху по всьому об`єкту охорони, що знижує витрати на паливо та монтаж системи – можна встановити менше тепловизорів, ніж звичайних відео камер без втрати якості виявлення.
  5. Мінімум помилкових спрацьовувань – за рахунок того, що тепловий контраст вищий за візуальний, тепловізор точніше визначає рух зловмисника, який намагається проникнути на ваш об`єкт.
  6. Надійність – корпус тепловізора має високу ударостійкість та вологозахист (клас IP).

Тепловізори, особливо сучасні моделі з  технологією «Power Over Ethernet» (без застосування силових кабелів), практично не потребують дорогого монтажу для встановлення на об`єкті. З питань монтажу та вибору тепловізорів, звертайтесь за телефонами до фахівців «Вектор Техно».

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 333 93 17
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт