Vector logo

Система розпізнавання автомобільних номерів – це апаратно-програмний комплекс, що складається з камер відеоспостереження, центрального комп`ютера та спеціального програмного забезпечення (ядро розпізнавання) для аналізу відеопотоку. 

Система визначення номера автомобіля – ефективне рішення, спрямоване забезпечення комфорту автовласника, захист мешканців багатоквартирних будинків, пошук викрадених авто, дотримання охоронного режиму на підприємствах тощо. Основне завдання системи – автоматичне визначення номера автомобіля та зіставлення з базою даних.

Система розпізнавання номерних знаків застосовується в різних сферах, де, крім відеоспостереження, важливою є здатність контролювати потік руху автомобілів:

Наприклад, за допомогою технології автоматичного розпізнавання автомобільних  номерів можна:

Таким  Таким чином, встановлення системи розпізнавання номерних знаків актуальне як для приватних рішень, так і для організації повноцінної СКУД з подальшою інтеграцією з тривожними та виконавчими засобами.

Замовити встановлення систем розпізнавання номерних знаків

Компанія «Вектор Техно» виконає встановлення системи розпізнавання автомобільних номерів на об`єктах будь-якого рівня складності, дотримуючись стандартних вимог:

Якщо потрібна система розпізнавання номерів для великих і складних об`єктів, ми запропонуємо варіанти застосування модулів і комплексів, що поєднують у собі функції розпізнавання та контролю доступу на територію, що охороняється.

Зацікавила пропозиція? Телефонуйте та наші фахівці проконсультують з будь-яких питань.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт