Vector logo
Охорона периметра

Активні бар`єри

Для організації ефективної охорони периметра використовуються спеціальні променеві бар`єри, що запобігають несанкціонованому проникненню зловмисників та небажаних гостей на приватний або державний об`єкт.

ІЧ-бар`єри можуть використовуватися для охорони квартир, будинків, котеджів, складів або відкритих територій малих та великих площ.

Принцип роботи системи охорони даного типу заснований на контролі доступу на режимний об`єкт та фіксації спроб вторгнення за допомогою передачі бездротових сигналів від одного датчика до іншого.

Дізнатися більше
Охорона периметра

Тепловізори

Тепловізійні прилади використовуються для виявлення порушників охоронного режиму шляхом отримання видимої картинки об`єкта, від якого виходить теплове випромінювання. Тепловізор точно фіксує рух об`єктів у нічний час, які невидимі для людського зору і навіть для спецприладів нічного бачення. Монтаж тепловізорів успішно використовують для охорони периметра котеджу, приватного будинку, фермерського господарства, території підприємства, складських приміщень та інших об`єктів нерухомості різних форм власності. Установка тепловізійних камер та тепловізійних монокулярів дозволяє створювати ефективну систему виявлення підозрілих об`єктів на відстані за будь-яких погодних умов (туман, серпанок) та охороняти периметр цілодобово в режимі 7/24, незалежно від зовнішніх факторів.

Дізнатися більше
Охорона периметра

Активні системи контролю

Активна система охорони периметра – складова автономна частина охоронної сигналізації, завданням якої є раннє виявлення проникнення зловмисників на об`єкт, що охороняється, передача сигналу тривоги на пульт позавідомчої служби безпеки та прийняття певних дій. Активна променева система є першим і одним з найефективніших бар`єрів захисту об`єкта від вторгнення ще на підступах до житлового будинку, дачі або території підприємства. Принцип дії активної системи полягає у спрацьовуванні сигналу тривоги до того, як порушник проникнув у заборонену зону. Для кращого захисту охорона периметра використовується в комплексі із системами відеоспостереження та сигналізації.

Дізнатися більше

Охорона периметру промислових та комерційних об`єктів

Для запобігання вторгненню на державний або приватний об`єкт зловмисників або несанкціонований доступ на територію підприємства інших небажаних осіб, потрібна ефективна система охорони периметра. На українському ринку представлені системи безпеки практично всіх відомих виробників, які відрізняються не лише вартістю, а й функціоналом. Головною перевагою охоронних систем периметра є подача сигналу тривоги ще до того моменту, як сталося проникнення порушника за лінію охорони. Це дозволить при виявленні порушення режиму охорони об`єкта оперативно вжити відповідних заходів щодо запобігання вторгненню на об`єкт, що охороняється.

Монтаж периметра також використовується для захисту приватного будинку або дачі від злодіїв. При виявленні певних відхилень від встановлених виробником алгоритмів роботи включається система оповіщення. Принцип роботи будь-якого пристрою захисту заснований на унікальній оптичній системі 2-х променевого типу, до складу якої входить приймач і передавач. Формується свого роду інфрачервоний бар`єр, при контакті з яким включається сигналізація та спрацьовує сигнал тривоги. Завдяки потоку імпульсів, пристрій легко відрізняє сонячне денне світло від світла фар автомобіля. Така особливість дозволить мінімізувати помилкові спрацьовування сигналізації.

Позитивні якості та особливості системи охорони периметра:

  1. Спрацювання відбувається лише після фіксації перетину 2 ІЧ променів в один час.
  2. Пристрій безпеки працює навіть за 1% енергії інфрачервоних променів.
  3. В асферичних сповіщувачах можна регулювати час переривання променів у діапазоні 50 – 500 мс, що є своєрідним превентивним заходом спрацьовування помилкової тривоги.
  4. Допустима температура експлуатації системи охорони периметра від -35 до +55 °С. Має високий рівень захисту від погодних факторів.
  5. Сповіжники стійкі до розряду напругою до 15 000 В, що в рази перевищує показники інших пристроїв безпеки для приватних та комерційних об`єктів.

Периметральна сигналізація – основні компоненти системи захисту периметра

Основним компонентом сигналізації для охорони периметра є охоронні бар`єри – спеціальні датчики, представлені у вигляді трубок, які встановлюються один навпроти одного. При подачі електрики між датчиками утворюється своєрідна стіна, при перетині якої спрацьовує система сигналізації.

Перед тим, як приймати рішення про купівлю бар`єрів, необхідно враховувати низку важливих моментів:

  1. Технологія захисту периметра. Розрізняють інфрачервоні та фотоелектричні бар`єри. Перші дозволяють організувати стіну 100 х 2 метри (довжина та висота), а при встановленні фотоелектричних бар`єрів можна створити невидиму стіну висотою всього 0,3 м, але довжина може досягати до півкілометра. Для збільшення висоти стіни використовують два і більше фотоелектричних бар`єрів.
  2. Розміри об`єкта (периметра). Чим більше площа території, що охороняється, тим більше потрібна потужність бар`єру, ціна якого також буде залежати від довжини і висоти створюваної перешкоди. Для встановлення ефективної та раціональної сигналізації для охорони периметра необхідно правильно підібрати датчики за потужністю та якісно виконати монтаж інфрачервоних бар`єрів.
  3. Передача інформації. Датчики охорони периметра бувають бездротові та провідні. По-перше інформація передається за допомогою радіосигналу, по-друге – за кабелем. Гідність бездротових пристроїв: відсутня необхідність у прокладанні кабелю, що дозволить заощадити бюджет та час на встановлення. Основний недолік бар`єрів даного типу – найвища ціна.

Встановлення охорони периметра «під ключ»

Компанія «Вектор Техно» виконає монтаж системи охорони периметра на об`єктах будь-якої складності та призначення. Зверніться за консультацією до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті. Ми пропонуємо оптимальне рішення згідно з вашим бюджетом.