Vector logo

Для забезпечення безпеки та правопорядку в місті, охорони території заводів, фабрик, виробничих приміщень та різних стратегічних об`єктів не обійтися без систем відеоспостереження. Для цих завдань дедалі частіше застосовують панорамні камери спостереження. Одна панорамна відеокамера із круговим оглядом  360° замінює кілька стандартних фіксованих пристроїв. Встановлення оглядових панорамних камер дозволить забезпечити чудову видимість картинки з мінімумом «сліпих» зон.

Основні характеристики оглядових камер відеоспостереження:

Для отримання якісної картинки при зовнішньому відеоспостереженні, панорамні оглядові камери повинні мати низку допоміжних функцій:

  1. Працездатність за будь-яких погодних факторів – Для регіонів з холодним кліматом краще вибрати зовнішні пристрої з функцією розморожування об`єктива, очищення скла з можливістю вибору програми автоматичного увімкнення та вимкнення. Діапазон допустимих температур:  – 60°С до +50°С.
  2. Для стабільної роботи системи вуличного відеоспостереження потрібна хороша освітленість. При недостатньому рівні освітленості пристрою працюють за наступним алгоритмом: для посилення якості зображення зменшується швидкість відкриття електронного затвора або збільшується коефіцієнт APY.
  3. Щоб уникнути спотворення на відео найменших деталей при наближенні об`єктива, зверніть увагу на камери з круговим оглядом, оснащені функцією зміни швидкості панорамування та можливістю нахилу залежно від коефіцієнта наближення.

Замовити вуличні оглядові відеокамери з установкою на об`єкті замовника

Компанія «Вектор Техно» пропонує оглядові камери зовнішнього спостереження з різною роздільною здатністю та функціоналом (сенсор, кут огляду, компас тощо). Для отримання оперативної інформації та підвищення швидкості реакції оператора при огляді великих територій ми рекомендуємо підбирати оглядові панорамні камери з функцією виведення на екран значення азимуту, проекції, коефіцієнта наближення, кута та інших параметрів.

Деякі сучасні системи безпеки дозволяють отримувати сигнал тривоги безпосередньо з оглядових відеокамер, за рахунок чого значно спрощується спостереження за невеликими об`єктами та відпадає потреба у контролі оператора. Таким чином, замовивши встановлення панорамних камер відеоспостереження, ви зможете самостійно реагувати на позаштатні ситуації та убезпечити свій бізнес від зовнішніх загроз.

Залишилися питання, пов`язані з вибором та монтажем панорамних камер із круговим оглядом? Наші консультанти допоможуть прийняти правильне рішення та запропонують варіанти залежно від майбутніх завдань.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт