Vector logo

У камерах відеоспостереження нового покоління все частіше стали застосовуватися технології розпізнавання осіб на основі штучного інтелекту та нейронних мереж DeepLearning (самонавчена система). За допомогою програми ідентифікації особи, системи відеоспостереження через об`єктив камери дозволяють спостерігати, проводити аналіз та розрізняти з натовпу людину чи компанію людей, які несуть загрозу правопорядку або перебувають у розшуку правоохоронними органами чи спецслужбами.

Як працює технологія розпізнавання осіб? Отримане фото особи людини зберігається в базі даних, за якою йде звірка для розпізнання особи при повторному попаданні суб`єкта в об`єктив камери.  Технологія, що самонавчається, дозволяє оперативно розшукати зловмисника, організувати систему контролю доступу через КПП на режимний об`єкт і оперативно передавати сигнал тривоги для виклику патруля.

У яких галузях важлива установка камер розпізнавання облич?

Наприклад, система відеоспостереження супермаркету зафіксувала факт крадіжки товару, а пристрій при цьому зберіг знімок особи зловмисника та заніс його до чорного списку, щоб надалі він не зміг більше відвідувати магазин. І навіть якщо людина через час спробувала повернутися до магазину, система розпізнавання обличчя моментально ввімкне сигнал тривоги і автоматично викличе патруль позавідомчої охоронної служби.

Купити відеоспостереження для ідентифікації осіб із встановленням

Компанія «Вектор Техно» пропонує найкраще доступне рішення для великих торгово-розважальних   центрів – автоматизовану систему face-контролю з інтегрованою технологією розпізнавання осіб. Система складається з камер з потужним графічним процесором, що дає можливість до найдрібніших подробиць розпізнати людину за унікальними мітками в області губ, носа, очей та підборіддя.

Наші фахівці також виконають встановлення систем для розпізнавання облич на об`єкті замовника. При установці важливо грамотно організувати освітленість і витримати правильний кут. камери. Технологія розпізнавання легко масштабується – з її допомогою можна розпізнавати велику кількість людей. Запам`ятовування нової особи складає до однієї хвилини.

Ми гарантуємо високу якість продукції та дотримання нормативних актів у сфері безпеки під час встановлення, що відповідно підтверджується наявністю сертифікатів та величезним досвідом наших монтажних бригад. Залишились питання? Телефонуйте, і ми знайдемо на них відповіді!

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт