Vector logo

Одним із найпрогресивніших методів захисту об`єкта від проникнення зловмисників є бездротова сигналізація. Встановлення бездротової сигналізації – перевірений і досить простий спосіб відлякати зловмисника та запобігти крадіжці у приватному будинку, офісі, магазині, складі та іншому приміщенні.

Якщо у вашому приміщенні тільки зроблено внутрішнє оздоблення і до чергового капітального ремонту ще дуже далеко, замість того, щоб займатися встановленням кабельних трас, замовте монтаж бездротової системи сигналізації. Це зручно. По-перше, вам не потрібно витрачатися на дорогий ремонт. По-друге, – економія часу. По-третє, бездротова система містить менше обладнання та інших видимих ​​компонентів, ніж провідні технології захисту та контролю за безпекою в приміщенні, що охороняється.

Бездротова сигналізація створена з урахуванням передових технологій систем оповіщення та безпеки з акцентом на лаконічність, функціональність, зручність та простоту обслуговування, технологічність. Бездротова система сигналізації функціонує на певних радіочастотах.

Важливо! При суттєвих радіоперешкодах може відбуватися хибне спрацьовування, хоча вони трапляються й у провідних системах сигналізації.

Новинкою у сфері бездротових технологій вважається бездротова GSM-сигналізація. Вона передбачає застосування безпровідних датчиків та каналу передачі звукового сигналу тривоги. Бездротова сигналізація з датчиком руху дає можливість організувати на віддаленій відстані охорону об`єктів у районі, де немає стаціонарних телефонів і знаходиться зона слабкого GSM-сигналу.

 Цей тип сигналізації складається з наступного обладнання:

  1. Датчики охорони – прилади, за допомогою яких здійснюється контроль за спробами несанкціонованого доступу в приміщення, що охороняється. Найчастіше при монтажі системи використовують ІЧ датчики руху (геркони), відкриття дверей та вікон. Також можна встановлювати датчики витоку води, газу, розбивання скла та ін.
  2. Сірена – обладнання для звукового або світлозвукового сповіщення про спробу проникнути на охоронний об`єкт. Зазвичай іде гучний пронизливий звук, спрямований на відлякування грабіжника.
  3. Центральний блок - технічний засіб охорони, функція якого – приймати та обробляти сигнали, що надходять від датчиків, виконувати активацію сирени, передавати тривожний сигнал на пульт позавідомчої охорони та телефон власника нерухомості. На сенсорі розташована клавіатура для налаштування режимів роботи.

При виборі певного типу сигналізації уточнюйте у продавця температурний режим експлуатації обладнання.

Переваги та недоліки бездротової сигналізації

Переваги:

Недоліки:

Серед кращих систем безпеки фахівці називають бездротову сигналізацію Аjax , як основну складову сучасного «розумного дому».

Замовити встановлення бездротової охоронної системи в Києві

Фахівці компанії «Вектор Техно» розроблять проект і виконають монтаж бездротової сигналізації, яка надсилатиме сигнал або повідомлення на ваш смартфон. У цій справі дуже важливо правильно побудувати систему датчиків, в іншому випадку покупка дорогої системи gsm – марнування грошей і часу.

Звертайтеся за надійним захистом вже зараз.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт