Vector logo

Встановлення пожежної сигналізації

Пожежна сигналізація – сукупність технічних пристроїв, призначених для своєчасного виявлення пожежі за такими ознаками, як задимлення, підвищення температури та поява відкритого полум`я на об`єкті, що обслуговується.

Система пожежної сигналізації складається з вимірювальних приладів та пристроїв обробки інформації.

За необхідністю для обслуговування та монтажу протипожежної сигналізації підбираються допоміжні компоненти: релейний блок, резервне живлення, голосовий оповіщувач, повторювачі, перетворювачі, системи пожежогасіння (АСТП), світловказівники тощо

До обов`язкових елементів пожежної сигналізації належать:

Види пожежної сигналізації:

  1. Неадресні системи пожежної безпеки – використовуються для встановлення на дрібних об`єктах. У цьому випадку датчики мають певний поріг активації сигналу. У теплових сповіщувачах, наприклад, сигнал від датчика на панель системи пожежної сигналізації надходить при досягненні заданої налаштуваннями температури вище за критичний запрограмований рівень.
  2. Адресні системи пожежної сигналізації – Для встановлення краще найняти професіоналів. Застосовуються для моніторингу пожежної безпеки на великих об`єктах нерухомості щодо визначення місця загоряння в комплексі з контролем доступу на територію, що обслуговується. Для роботи системи пожежної сигналізації використовуються вмонтовані схеми установки адресата з особливою точністю та можливістю обміну інформацією.
  3. Адресно-аналогові системи пожежної безпеки – серед професіоналів вважається ефективним способом охорони величезних житлових та комерційних будівель від спалахів. Система моніторингу за пожежною безпекою працює в режимі 7/24 та аналізує дані датчиків диму, температури, газу, що дозволяє ще на початковому етапі визначати та запобігати розповсюдженню вогню.

Управління безпекою здійснюється за рахунок приймально-контрольних блоків, що приймають інформацію від датчиків, що створюють тривожні повідомлення та сигнали для активації інших інженерних підсистем.

Системи пожежної сигналізації: проектування та монтаж

Важливо розуміти, що без автоматичної пожежної сигналізації жоден об`єкт зі списку, наведеного у вимогах ДБН.В 2.5-56:2010, не може бути введений в експлуатацію.

Проектування пожежної сигналізації в будинку або квартирі, на виробничому або промисловому об`єкті зводиться до розрахунків та підбору обладнання, ємності охоронної системи та програмного забезпечення. Установкою та обслуговуванням пожежної сигналізації повинні займатися майстри, оскільки будь-які недогляди і недоліки в процесі монтажу можуть призвести до псування майна та людських жертв.  Перш ніж встановлювати пожежну сигналізацію, фахівці повинні передбачити резерв до 25% від ємності системи для можливості її розширення в перспективі.

Установка пожежної безпеки у Києві «під ключ». Ціна на обслуговування та монтаж

Компанія «Вектор Техно» пропонує послугу монтажу та обслуговування пожежної сигналізації на приватних та промислових об`єктах Києва та області. Встановлення системи безпеки включає:

Вартість проекту установки розраховується індивідуально та залежить від низки факторів. Місія нашої компанії полягає не в реалізації дорогого обладнання, а у професійному проектуванні, дотриманні термінів та якості монтажу, належному технічному обслуговуванні. Для розрахунку вартості установки зв`яжіться з нашим менеджером за телефонами, вказаними на сайті.