Vector logo

Активна система охорони периметра – складова автономна частина охоронної сигналізації, завданням якої є раннє виявлення проникнення зловмисників на об`єкт, що охороняється, передача сигналу тривоги на пульт позавідомчої служби безпеки та прийняття певних дій. Активна променева система є першим і одним з найефективніших бар`єрів захисту об`єкта від вторгнення ще на підступах до житлового будинку, дачі або території підприємства. Принцип дії активної системи полягає у спрацьовуванні сигналу тривоги до того, як порушник проникнув у заборонену зону. Для кращого захисту охорона периметра використовується в комплексі із системами відеоспостереження та сигналізації.

Активні периметричні системи. Особливості та критерії вибору

Особливості активних систем:

На вибір типу датчиків впливають діапазон та перепад температур, туманність, інтенсивність опадів та вітрів, рослинність та рельєф на ділянці, рух поблизу сповіщувачів та вид забору. На основі цієї інформації фахівці підберуть оптимальний тип активної системи охорони периметра.

Види та особливості встановлення активної охорони периметра

Фахівці компанії «Вектор Техно» якісно виконають монтаж активної системи контролю за периметром наступних типів:

  1. Інфрачервоні променеві периметральні системи – складаються з приймача та датчика, що випромінює невидимі ІЧ промені, при попаданні порушника між якими звучить сигнал тривоги. Перевагою променевих датчиків є охоплення досить великих ділянок правильної форми до кількох сотень метрів. Нестача – висока чутливість до кліматичних факторів. Залежно від різновиду лінзи датчика зони будуть з лінійними або об`ємними характеристиками.
  2. Вібраційні – основним компонентом цієї активної системи служить сенсорний кабель. В основу її дії закладено таке явище, як трибоефект – освіту електричного сигналу при механічному впливі на кабель. Тип впливу легко визначити видом сигналу, який обробляється контролером і аналізується за допомогою мікропроцесора. Перевага активних систем даного типу – мінімум помилкових спрацьовувань та можливість встановлення на будь-яких конструкціях огорожі (сітка-рабиця, бетонний або цегляний паркан). Для ефективної роботи охорони периметра необхідно стежити, щоб поблизу огорожі не було перешкод (гілки дерев, чагарники тощо), при цьому сама огорожа була джерелом вібрацій.
  3. Ємнісні – використовуються для охорони протяжних периметрів за допомогою блокування верхньої частини дерев`яного, металевого, цегляного або будь-якої іншої міцної огорожі. Є системою чутливих сповіщувачів, що монтуються на ізоляторах по периметру території і з`єднаних в єдиний електроконтур. Принцип їх дії полягає у змінах електричного поля при наближенні або дотику зловмисника до огорожі. Можуть охоплювати зону довжиною до 500 метрів.

Уточнити вартість монтажу активної охорони периметра ви зможете за телефоном, надавши необхідну інформацію нашому спеціалісту.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт