Vector logo

Для організації ефективної охорони периметра використовуються спеціальні променеві бар`єри, що запобігають несанкціонованому проникненню зловмисників та небажаних гостей на приватний або державний об`єкт.

ІЧ-бар`єри можуть використовуватися для охорони квартир, будинків, котеджів, складів або відкритих територій малих та великих площ.

Принцип роботи системи охорони даного типу заснований на контролі доступу на режимний об`єкт та фіксації спроб вторгнення за допомогою передачі бездротових сигналів від одного датчика до іншого.

В комплект обладнання системи охорони входять приймач та передавач сигналу.

Функціональність ІЧ системи захисту зводиться до таких процесів:

ІЧ-бар`єри, залежно від моделі, можуть працювати на 20 та 200-метровій відстані один від одного. Бар`єри зустрічаються з двома, трьома та чотирма променями, масою від 0,6 до 2,8 кг з можливістю вибору каналів.

У разі появи перешкод, що перебивають ІЧ промінь, приводиться в дію центральний блок керування, що активізує сигнал тривоги.

Бездротові бар`єри: характеристики та особливості підключення систем охорони

ІЧ-бар`єри складні в установці, налаштуванні та підключенні електронні прилади. Не рекомендується проводити монтаж охоронного обладнання самостійно без спеціальних знань та умінь. Бездротові активні бар`єри можуть інтегруватися в систему «Розумний Дім», що підтримує бездротове з`єднання. Використовуючи всього 2 датчики, можна організувати невидиму інфрачервону сітку довжиною до 200 метрів і висотою до 2 м. Чим вище ІЧ бар`єр, тим більше променів. Вартість пристроїв залежить від висоти та дальності дії променів, що необхідно враховувати при виборі комплекту обладнання. Напрямок променів можна регулювати у горизонтальному та вертикальному напрямку, що дозволяє змінювати схему установки з урахуванням рельєфності території для досягнення високого рівня захисту.

Інфрачервона система охорони периметра має низку особливостей:

Замовити встановлення інфрачервоних бар`єрів у Києві

Компанія «Вектор Техно» надає послугу встановлення систем охорони «під ключ». Ми використовуємо лише сертифіковані ік-бар`єри перевірених брендів. Для кожного об`єкта наші фахівці розрахують оптимальну дальність дії та необхідну кількість променів для забезпечення безпеки всього периметра. Щоб замовити монтаж охоронної системи, залиште заявку на сайті або замовте зворотній дзвінок спеціаліста. Ми зв`яжемося з вами у зручний час та погодимо час виїзду фахівців на об`єкт для розрахунку вартості встановлення системи безпеки.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт