Vector logo
IP домофонія

Для приватного будинку, квартири

Особиста безпека кожної людини починається з безпеки свого житла. Сучасна відеодомофонія – це базова система захисту вашої обителі, яка дозволяє керувати вашою безпекою, починаючи з самого порога. Прагнення убезпечити своє житло – це природне бажання почуватися захищеним. При цьому такий захист не повинен бути громіздким та створювати дискомфорт для власника.

Дізнатися більше
IP домофонія

Багатоабонентські

Ефективним способом забезпечити безпеку в багатоквартирному будинку, зберегти майно та підтримувати чистоту в під`їзді є встановлення багатоабонентського домофону.  Принцип роботи багатоквартирного домофону наступний: гість підходить до вхідних дверей будинку та набирає на клавіатурі номер квартири, розташованої на панелі виклику. Далі лунає дзвінок у квартирі та її мешканець знімає трубку для розмови з гостем. Для того, щоб впустити відвідувача та відкрити електромагнітний замок, натискається відповідна кнопка на трубці. Самі мешканці кожного під`їзду будинку потрапляють усередину будівлі за допомогою беконтактного ключа.

Дізнатися більше

Встановлення домофонних систем

Однією з найефективніших превентивних заходів щодо забезпечення контролю доступу до офісної будівлі або багатоквартирного будинку є встановлення домофону. Крім того, встановлення домофонної системи дозволяє вирішувати проблеми, пов`язані з постійно відчиненими дверима в під`їзді, через які потрапляє сміття та проникають небажані люди. Якщо для свого будинку ви вибрали монтаж відеодомофону, можна додатково спостерігати за відвідувачами та уникати не проханих гостей.

Монтаж домофону: основні різновиди систем   

Технологія монтажу домофону залежить від типу пристрою:

  1. Відеодомофон (чорно-білий або кольоровий) – найзатребуваніший тип системи контролю доступу. Може встановлюватися на приватних, комерційних чи державних режимних об`єктах (виробничі та технологічні приміщення, офіси, адміністративні будинки тощо). Поставляється у двох варіантах: з трубкою та без. Нестача – потрібна велика кількість кабелю.
  2. Аудіо домофон (індивідуальний або багатоквартирний) – для багатоповерхових будинків підійде другий варіант домофона, який ще називають багатоабонентським, за рахунок можливості відкриття вхідних дверей у під`їзді прямо з квартири, що проживає натисканням відповідної кнопки виклику. Для налаштування такої можливості потрібно, щоб було змонтовано та підключено до системи абонентську трубку. Основна складність установки подібних систем полягає у розрахунку кількості кабелю в метрах та прокладці кабелю.
  3. IP-домофон – передове рішення у домофонній індустрії з використанням інтернет-технологій. Монтаж таких пристроїв здійснюється до локальної або глобальної мережі Internet, що розширює функціональність обладнання, надаючи доступ до системи з будь-якої точки земної кулі за допомогою програми у смартфоні, і дозволяє використовувати мінімум кабелів під час монтажу. Монтаж ip домофону з підключенням датчиків пожежної та охоронної сигналізації, додаткових камер дозволить виконувати функції «розумного будинку». Усі дані з пристроїв зберігаються на сервері. Єдиний недолік такої технології – ndash; найвища ціна.

 

Звичайна домофонна система в цілому складається з двох компонентів: панель виклику і сам домофон (відеодомофон).

На ринку сьогодні представлені пристрої різних брендів, наприклад, Відеодомофони Hikvision та IP домофони Dahua. Всі вони мають приблизно однакову схему монтажу, підключення та особливості налаштування, але при цьому існує величезна кількість нюансів під час встановлення пристроїв на різних об`єктах, які потрібно враховувати.

Підключення домофону супроводжується необхідністю встановлення допоміжного обладнання для повноцінної роботи системи: доводчик на двері, електромеханічний або електромагнітний замок, камера тощо

Встановлення обладнання має на увазі монтаж викликової панелі, прокладання кабелю, визначення розташування панелі для оптимального кута огляду камери, встановлення блоку живлення тощо.

Основна складність при встановленні IP систем полягає в монтажі панелі виклику, обладнаної мікрофоном, динаміком, камерою, клавіатурою або кнопкою виклику. У комплект може бути зчитувач для RFID карт. Налаштування та керування домофоном здійснюється через смартфон, планшетний пристрій, пк з виходом у мережу. Відмінною особливістю такої системи є можливість обслуговування величезної кількості абонентів за допомогою однієї панелі та формувати загальну систему спостереження для всіх мешканців будинку без необхідності укладання додаткових кабелів за допомогою підключення мережі до єдиного центру (консьєрж-служба). Завершальним етапом є налаштування відеодомофону.

Вартість послуги встановлення домофону

Вартість робіт залежить від таких факторів:

Звернувшись до компанії «Вектор Техно», наші фахівці допоможуть при виборі оптимального обладнання, змонтують та налаштують домофон з дотриманням вимог стандартів якості та нададуть консультацію щодо подальшого обслуговування.