Vector logo
Охоронна сигналізація

Автономна

Найефективнішим та перевіреним способом охорони та захисту від вторгнення зловмисників у свій будинок є встановлення автономної охоронної системи. Принцип дії системи GSM сигналізації полягає в роботі датчиків, що реагують на конкретні події та дії: рух, температуру, відчинення дверей, вікон тощо. Від якості та кількості охоронних датчиків залежить безпека мешканців квартири або приватного заміського будинку та вартість встановлення охоронної GSM сигналізації.

Основне завдання системи автономної сигналізації – визначити факт проникнення сторонніх осіб на територію, що обслуговується, а також виявити витік води, газу в приміщенні (залежить від типу встановлених датчиків). Після спрацьовування датчика відбувається активація пристроїв звукового та світлового оповіщення (сирена, спалах). Також надходить сигнал на пульт позавідомчої охорони та смартфон (телефон) господаря квартири про несанкціонований доступ на об`єкт. Будь-якої миті зі смартфона можна поставити об`єкт на сигналізацію.

Дізнатися більше
Охоронна сигналізація

Бездротова

Одним із найпрогресивніших методів захисту об`єкта від проникнення зловмисників є бездротова сигналізація. Встановлення бездротової сигналізації – перевірений і досить простий спосіб відлякати зловмисника та запобігти крадіжці у приватному будинку, офісі, магазині, складі та іншому приміщенні.

Якщо у вашому приміщенні тільки зроблено внутрішнє оздоблення і до чергового капітального ремонту ще дуже далеко, замість того, щоб займатися встановленням кабельних трас, замовте монтаж бездротової системи сигналізації. Це зручно. По-перше, вам не потрібно витрачатися на дорогий ремонт. По-друге, – економія часу. По-третє, бездротова система містить менше обладнання та інших видимих ​​компонентів, ніж провідні технології захисту та контролю за безпекою в приміщенні, що охороняється.

Дізнатися більше
Охоронна сигналізація

Пультова

Для захисту майна від зазіхань та крадіжок, незаконного проникнення зловмисників у житловий будинок, квартиру, офіс фірми, комерційний об`єкт чи промислове приміщення, а також від пошкоджень, спричинених природними катаклізмами, необхідний монтаж охоронної системи сигналізації.

Одним із типів охоронних систем є пультова сигналізація, що є віддаленою охороною об`єкта нерухомості із застосуванням технічних засобів та приладів безпеки. Для охоронного об`єкта можливе одночасне підключення до систем охоронної та пожежної сигналізації, а також до диспетчерського пульта позавідомчої охорони, що дозволяє контролювати безпеку.

Дізнатися більше

Встановлення системи охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація – набір технічних пристроїв та обладнання, що використовуються для виявлення несанкціонованого доступу сторонніх осіб на об`єкт, що охороняється (офіс, заміський будинок, адміністративні будівлі, промислові приміщення тощо). Після визначення порушення охоронного режиму система охоронної сигналізації формує та передає повідомлення про подію на пульт відомчої охорони.

Існує величезна кількість різновидів та виробників систем безпеки для захисту майна, але, як правило, всі вони мають приблизно загальну схему, до якої входять:

«Очі» та «вухами» системи сигналізації є датчики, необхідні визначення порушника. Вони монтуються в різних місцях офісу або вдома та можуть виконувати різні функції. Налічується більше десятка різних модифікацій. пристроїв, які реагують на конкретну дію (датчики руху, вібрації, розбите скло, відкриття дверей, вікна тощо). Для кожної системи сигналізації можна одночасно встановлювати кілька варіантів пристроїв із різними принципами виявлення порушників з урахуванням специфіки розташування та роботи офісу.

Після спрацювання датчика сигнал через дроти або радіоканал надходить на виконавчий прилад («централь», ППК), що є «мозком» системи сигналізації. Прийомно-контрольний прилад після отримання інформації формує та передає тривожний сигнал на пульт охоронної фірми та власнику приватного будинку чи офісу підприємства, де відбувся несанкціонований доступ. У сучасних системах сигналізації може передбачатись монтаж світло-звукових оповіщувачів або пристроїв миттєвого блокування входів та виходів. Управління та обслуговування приладами здійснюється за допомогою вбудованої або виносної клавіатури. В останніх розробках охоронної сигналізації реалізовано функцію обслуговування та управління обладнанням на відстані за допомогою програми у смартфоні. Власник будь-якої миті може зняти/поставити об`єкт під охорону, отримати детальну інформацію про технічний стан виконавчих пристроїв та інших компонентів системи.

Особливості обслуговування та встановлення систем безпеки

Встановлення охоронної сигналізації на кілька етапів:

Процес установки в стандартному офісі на 1-3 кабінети, в середньому, займає 1-2 дні з урахуванням монтажу проводки прихованим методом (штроблення та закладення стін). Роботи з укладання проводки краще проводити під час будівництва чи капітального ремонту офісу чи іншого приміщення. А якщо ні, то для монтажу сигналізації краще вибрати радіоканальні датчики, установка яких не потребує прокладання кабелів, що зручно з точки зору естетики. Існують і недоліки: висока вартість радіоканальних датчиків та необхідність постійного обслуговування з регулярною заміною елементів живлення.

Вартість встановлення та обслуговування сигналізації в Києві

Встановлення сигналізації в офіс – процес трудомісткий і відповідальний, тому самостійно купувати та встановлювати обладнання не рекомендується через безліч нюансів, починаючи від вибору певного пристрою, способу монтажу та протипоказань їх застосування у певних випадках. Результатом неправильної установки можуть бути помилкові виклики та наявність «мертвих» зон, що можуть скористатися зловмисники. Тому не варто ризикувати – замовляйте послугу монтажу та обслуговування охоронних систем у спеціалізованій компанії «Вектор Техно». Також, ви можете ознайомитися та вибрати охоронні сигналізації Dahua та Hikvision у наших інтернет-магазинах.