Vector logo

Ефективним способом забезпечити безпеку в багатоквартирному будинку, зберегти майно та підтримувати чистоту в під`їзді є встановлення багатоабонентського домофону.  Принцип роботи багатоквартирного домофону наступний: гість підходить до вхідних дверей будинку та набирає на клавіатурі номер квартири, розташованої на панелі виклику. Далі лунає дзвінок у квартирі та її мешканець знімає трубку для розмови з гостем. Для того, щоб впустити відвідувача та відкрити електромагнітний замок, натискається відповідна кнопка на трубці. Самі мешканці кожного під`їзду будинку потрапляють усередину будівлі за допомогою беконтактного ключа.

Особливості встановлення домофону на під`їзд

Підключення домофону – Завдання непросте і відповідальне, тому що від правильності монтажу кожного компонента залежить робота всього обладнання системи контролю доступу. Без належних навичок та спеціального інструменту багатоабонентський домофон встановити пристрій не вдасться. Краще звернутися до спеціалістів. Тим паче, що вартість послуги монтажу домофону стала цілком доступною. Вартість встановлення багатоабонентського домофону залежить від:

Під час встановлення нового домофону в під`їзді будівлі передбачається монтаж вхідних дверей та інших комплектуючих, що входять до комплекту поставки:

Повний перелік робіт «під ключ» під час встановлення багатоквартирного домофону включає:

  1. Демонтаж старих та монтаж нових безпечних дверей у під`їзді.
  2. Кріплення панелі виклику та монтаж переговорного пристрою (трубка або монітор).
  3. Укладання кабельної траси від під`їзду до квартири кожного мешканця будинку.
  4. Встановлення замку разом із доводчиком.
  5. Підключення та налаштування роботи обладнання.
  6. Здача проекту мешканцям будинку з видачею ключів до під`їзду.

Установка домофона в комплекті, як і його придбання, обійдеться дешевше, ніж монтувати все окремо. Однак, в окремих випадках, може знадобитися встановлення окремих вузлів домофону. Точна ціна монтажу домофону озвучується після складання кошторису та детальних розрахунків. 

Компанія «Вектор Техно» встановить багатоабонентський домофон у вашому під`їзді у строго узгоджені терміни на вигідних умовах. Маючи величезний досвід у сфері монтажу, використовуючи передові практики та сучасні комплектуючі, ми гарантуємо високу якість послуг, що підтверджується наданням гарантії на роботи. Для зв`язку з консультантом звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті. За потребою надаємо послуги з технічного обслуговування в процесі експлуатації.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 333 93 17
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт