Vector logo

Найефективнішим та перевіреним способом охорони та захисту від вторгнення зловмисників у свій будинок є встановлення автономної охоронної системи. Принцип дії системи GSM сигналізації полягає в роботі датчиків, що реагують на конкретні події та дії: рух, температуру, відчинення дверей, вікон тощо. Від якості та кількості охоронних датчиків залежить безпека мешканців квартири або приватного заміського будинку та вартість встановлення охоронної GSM сигналізації.

Основне завдання системи автономної сигналізації – визначити факт проникнення сторонніх осіб на територію, що обслуговується, а також виявити витік води, газу в приміщенні (залежить від типу встановлених датчиків). Після спрацьовування датчика відбувається активація пристроїв звукового та світлового оповіщення (сирена, спалах). Також надходить сигнал на пульт позавідомчої охорони та смартфон (телефон) господаря квартири про несанкціонований доступ на об`єкт. Будь-якої миті зі смартфона можна поставити об`єкт на сигналізацію.

Монтаж охоронної сигналізації можливий на різних об`єктах:

Установка сигналізації GSM – основні компоненти системи

  1. Для визначення факту проникнення на територію під охороною існує величезна кількість датчиків охоронної сигналізації:
  1. Для прийняття сигналу тривоги та обробки даних, що надходять від датчиків руху, а також активізації виконавчих пристроїв призначено контрольну панель.
  2. До виконавчих пристроїв належать:
  1. На охоронному об`єкті встановлюється сирена та кнопка тривоги, при натисканні якої на пункт позавідомчої охорони або централізованого спостереження передається відповідний сигнал.
  2. Для безперебійної роботи системи сигналізації передбачено блок живлення та змінний акумулятор.

Всі компоненти автономної сигналізації підключаються бездротовою GSM технологією, що дає можливість у будь-який момент зняти та змінити розташування датчиків без необхідності прокладання кабелю.

Монтаж автономної системи сигналізації дозволяє:

Замовити монтаж охоронної сигналізації

Компанія «Вектор Техно» виконає встановлення бездротової охоронної сигналізації у Києві та області. Вартість установки автономної сигналізації залежить від функціональності та комплектації обладнання та площі об`єкта, що охороняється. Щоб замовити монтаж охоронної сигналізації, залиште заявку на сайті або зв`яжіться з консультантом за вказаними контактами. Наші фахівці відвідають ваш об`єкт у зручний час для ознайомлення із завданням та визначення попередньої вартості монтажу сигналізації.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт