Vector logo

Для захисту майна від зазіхань та крадіжок, незаконного проникнення зловмисників у житловий будинок, квартиру, офіс фірми, комерційний об`єкт чи промислове приміщення, а також від пошкоджень, спричинених природними катаклізмами, необхідний монтаж охоронної системи сигналізації.

Одним із типів охоронних систем є пультова сигналізація, що є віддаленою охороною об`єкта нерухомості із застосуванням технічних засобів та приладів безпеки. Для охоронного об`єкта можливе одночасне підключення до систем охоронної та пожежної сигналізації, а також до диспетчерського пульта позавідомчої охорони, що дозволяє контролювати безпеку.

Ринок обладнання для монтажу охоронних систем представлений величезною кількістю пристроїв та комплектуючих із різним функціоналом, ціною та особливостями установки. Багато компаній-виробників пропонують готовий комплект систем безпеки для об`єктів різного призначення. Перевага готових рішень – відсутність необхідності купувати додаткові компоненти для встановлення сигналізації. Для особливих умов експлуатації та установки використовуються певні пристрої для пультової сигналізації.

Встановлення пультової сигналізації

Принцип роботи пультової охорони полягає у підключенні охоронної сигналізації до центрального пультового спостереження. У пультовій охороні тривожний сигнал передається не власнику приміщення (об`єкта), а на центральний пульт охорони, де цілодобово здійснюється моніторинг позаштатних ситуацій та спроб проникнення на об`єкт, що охороняється. Після надходження сигналу на пульт охорони оператор посту направляє на об`єкт групу швидкого реагування, а потім повідомляє власника про те, що сталося.  

Таким чином, пультова охорона ефективніша і надійніша за автономні охоронні системи, оскільки дає можливість миттєво визначати і реагувати на проникнення в приміщення, що дозволяє запобігти крадіжці та затримати зловмисника «на гарячому».

Монтаж пультової сигналізації передбачає встановлення по периметру приміщення різних датчиків (рухи, відкриття дверей та вікон, розбиття скла, теплові, газові).

 Далі за допомогою провідного або бездротового підключення замикається контур на блоці керування системи сигналізації. Якщо він із датчиків повідомляє про порушення цілісності охоронного контуру, блок управління формує сигнал тривоги та передає його на центральний пульт охорони. Тип сигналу залежить від моделі блоку керування: радіо, SMS або дзвінок на телефон диспетчерського пункту. Тривожний сигнал дублюється два-три рази на пульт охорони, щоб максимально забезпечити безпеку членів сім`ї та нажитого майна. Після надходження сигналу на пульт охорони на об`єкт протягом 5-10 хвилин перебуває група реагування для затримання злочинця.

Монтаж системи пультової сигналізації включає декілька видів робіт:

Розрахувати вартість установки пультової сигналізації

Монтаж пультової охоронної сигналізації є повноцінним захистом житлових та комерційних приміщень від проникнення зловмисників. Якщо інцидент стався в той час, коли ви далеко від житла, вам не потрібно мчати додому – все контролює охоронна служба.

Ви не професіонал у сигналізації, але дуже хочеться жити у безпеці? Не знаєте які датчики краще встановити? Фахівці компанії «Вектор Техно» беруть на себе всі турботи, пов`язані з підбором та комплектацією систем безпеки, а також із встановленням пультової сигналізації. Вартість послуги залежить від площі приміщення, де планується монтаж системи безпеки, а також комплектації та виробника технічних засобів. Для розрахунку вартості монтажу замовте безкоштовний виїзд спеціаліста на об`єкт.

Кожен наш клієнт під надійним захистом!

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт