Vector logo

Найважливішою системою безпеки на заводах та фабриках є відеоспостереження. За допомогою системи відеоспостереження для виробництва організовується цілодобове спостереження та контроль над діями робітників у цехах та у технологічних приміщеннях. Установка камер відеоспостереження на прохідній дозволяє контролювати трудову дисципліну та фіксувати факти запізнення або ранній вихід працівників з роботи. Крім того, правильно розставлені камери відеоспостереження забезпечують контроль проїзду особистого та заводського транспорту через прохідні КПП виробництва.

Необхідність монтажу відеоспостереження в цеху для керівництва підприємства обґрунтована не лише з точки зору контролю за працівниками та транспортним потоком, але й за рахунок спостереження за процесами на виробництві та роботою промислового обладнання. Монтаж камер відеоспостереження запобігає крадіжкам сировини, витратних матеріалів, продукції, інструментів та обладнання, важливих паперів (проекти, креслення). Грамотно спланована система камер відеоспостереження у цехах, проектувальних приміщеннях, складах та майданчиках з готовою продукцією мінімізує можливі загрози та ризики для стабільності підприємства.

Навіщо потрібне спостереження у виробничих приміщеннях?

Перед встановленням камер у виробничих приміщеннях необхідно розуміти, які завдання покладаються на систему відеоспостереження та що вона повинна контролювати:

  1. Попередження та розслідування крадіжок. Процес спостереження організовується контролю обстановки в цехах, особливо у найважливіших точках. При безперервному контролі з високою ймовірністю виключаються ситуації, пов`язані з розкраданням, а запис із камер спостереження дозволяє оперативно проводити розслідування цієї події та притягати до відповідальності порушників охоронного режиму підприємства.
  2. Контроль процесів на виробництві. Застосування IP камер спостереження з високою деталізацією зображення та роздільною здатністю дозволяє керівництву підприємства контролювати всі виробничі процеси та вносити необхідні корективи на тих чи інших ділянках, де відбуваються основні дії. Порівняно з аналоговою системою відеоспостереження, потрібно менше IP камер.
  3. Віддалений моніторинг. Установка відеоспостереження з виробництва розробляється з урахуванням цифрових і мережевих реєстраторів чи IP відеокамер (повноцінний мережевий вузол). Таким чином, за наявності поблизу провідного або бездротового інтернету, за допомогою IP обладнання можна організувати віддалений контроль за обстановкою на виробництві керівникам цехів та департаментів із будь-якої точки світу. Це просто та зручно, якщо компанія має філії по Україні, або відповідальна особа за безпеку постійно перебуває у відрядженнях.
  4. Безпека на виробництві. Заводи, що спеціалізуються на випуску готової продукції, мають різний рівень небезпеки, як персоналу, так всього виробничого процесу. Монтаж системи спостереження в явно небезпечних точках виробництва є додатковим підстрахуванням технологічного процесу і дозволяють попередити позаштатні ситуації.

Замовити проектування та монтаж системи відеоспостереження на заводі

Сучасне відеоспостереження складається з камер контролю, які адаптовані до важких умов експлуатації з можливістю передачі сигналу через мережний або коаксіальний кабель. Процес встановлення та налаштування камер відеоспостереження не займає багато часу та сил, що дає можливість конфігурувати обладнання для конкретних завдань та контролювати технологічні процеси. За рахунок широкої варіативності обладнання (від 1 до 128 відеоканалів), NVR можна об`єднувати в єдину систему та показувати відеозапис одночасно з кожного пристрою.

Важливо! Під час встановлення відеоспостереження, необхідно дотримуватися особистого простору персоналу – у вбиральні, душових, кімнатах відпочинку та прийому їжі камери ставити неприпустимо згідно із законом.

Ціна встановлення відеоспостереження залежить від таких факторів, як тип і кількість пристроїв, розташування та протяжність виробничих приміщень тощо. Для розрахунку вартості проекту встановлення відеоспостереження звертайтесь до наших менеджерів.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт