Vector logo
Безпечні міста та села

Розпізнавання автомобільних номерів

Система розпізнавання автомобільних номерів – це апаратно-програмний комплекс, що складається з камер відеоспостереження, центрального комп`ютера та спеціального програмного забезпечення (ядро розпізнавання) для аналізу відеопотоку. 

Система визначення номера автомобіля – ефективне рішення, спрямоване забезпечення комфорту автовласника, захист мешканців багатоквартирних будинків, пошук викрадених авто, дотримання охоронного режиму на підприємствах тощо. Основне завдання системи – автоматичне визначення номера автомобіля та зіставлення з базою даних.

Дізнатися більше
Безпечні міста та села

Розпізнавання осіб

У камерах відеоспостереження нового покоління все частіше стали застосовуватися технології розпізнавання осіб на основі штучного інтелекту та нейронних мереж DeepLearning (самонавчена система). За допомогою програми ідентифікації особи, системи відеоспостереження через об`єктив камери дозволяють спостерігати, проводити аналіз та розрізняти з натовпу людину чи компанію людей, які несуть загрозу правопорядку або перебувають у розшуку правоохоронними органами чи спецслужбами.

Як працює технологія розпізнавання осіб? Отримане фото особи людини зберігається в базі даних, за якою йде звірка для розпізнання особи при повторному попаданні суб`єкта в об`єктив камери.  Технологія, що самонавчається, дозволяє оперативно розшукати зловмисника, організувати систему контролю доступу через КПП на режимний об`єкт і оперативно передавати сигнал тривоги для виклику патруля.

Дізнатися більше
Безпечні міста та села

Оглядові камери

Для забезпечення безпеки та правопорядку в місті, охорони території заводів, фабрик, виробничих приміщень та різних стратегічних об`єктів не обійтися без систем відеоспостереження. Для цих завдань дедалі частіше застосовують панорамні камери спостереження. Одна панорамна відеокамера із круговим оглядом  360° замінює кілька стандартних фіксованих пристроїв. Встановлення оглядових панорамних камер дозволить забезпечити чудову видимість картинки з мінімумом «сліпих» зон.

Дізнатися більше

Система - Безпечне місто

Контролювати пересування людей у ​​містах та селах досить складно. Проте це необхідний захід безпеки. Для цих цілей використовуються камери, за допомогою яких можна миттєво реагувати на надзвичайні ситуації, рух транспорту та виявляти потенційно небезпечні суб`єкти.

У безпечному місті відеоспостереження – це основа контролю території та універсальне рішення, що дозволяє:

Комплекс безпечного міста важливий у роботі поліції. За допомогою спеціальних камер відстежуються пересування конкретної людини або групи осіб. Камери з функцією розпізнавання автономерів спрощують пошук транспортних засобів, які перебувають у викраденні. Завдяки установці автооновлення база даних постійно поповнюватиметься. Своєчасне виявлення масових хвилювань особливо важливе у великих містах під час концертів, мітингів та парадів. Незважаючи на виставлення патрулів, система безпечне місто – це швидкий та гнучкий варіант виявлення виявлення порушень на периферії та виклику додаткових груп реагування. Запобігання актам вандалізму, ефективний контроль над пересуванням транспорту та швидке виявлення правопорушників ‒ головні переваги системи.

Що потрібно знати про систему відеоспостереження безпечне місто?

Система міського відеоспостереження відрізняється від установок на приватній території. Це мережа камер, що охоплює основні об`єкти. Ми виконуємо монтаж оглядових камер на основних об`єктах та комплекс послуг із підключення їх до охоронної служби.

Установка системи безпечне місто ідеально підходить для закритих та напівзакритих територій у межах населеного пункту. Цей міський сервіс демонструє високий рівень безпеки у котеджних селищах, фермерських ділянках, на території житлових комплексів.

На попередньому етапі оцінюють такі параметри:

 1. Об`єкти, на яких встановлюються камери.
 2. Висоту та бажаний кут огляду.
 3. Рівень освітлення у темний час доби та за поганих погодних умов.
 4. Дані розташування камер між собою.
 5. Необхідність детекторів задимленості.
 6. Місця встановлення зовнішніх блоків електроживлення.

Чим вище розташована камера, тим більше об`єктів потрапляє до її поля зору. Завдяки сучасним IP-технологіям, пристрій працюватиме навіть в умовах мінімального освітлення та поганих погодних умов. Це значно спрощує роботу в  сільській місцевості, де  ефективність якісного освітлення бажає кращого, а яскраве світло забезпечують лампи лише на головних вулицях та автомагістралях.

Управління системою здійснюється із спеціального центру, обладнаного сучасними моніторами спостереження. Сервер зберігання – це універсальна база, де зберігаються всі записи. У будь-який момент їх можна відтворити та отримати інформацію про стан об`єкта у певний період часу. Потік відеозаписів структурується автоматично без втручання людини. Це спрощує роботу правоохоронних органів та підвищує рівень безпеки у місті.

Установка системи безпечне місто від професіоналів

Компанія «Вектор Техно» встановить комплексні системи відеоспостереження «під ключ». Монтаж системи відбувається у кілька етапів:

 1. Об`єктовий виїзд спеціаліста на територію.
 2. Складання індивідуальної пропозиції в залежності від особливостей об`єкту та побажань замовника.
 3. Підписання договору.
 4. Підготовка комунікацій.
 5. Монтаж внутрішніх відеокамер.
 6. Монтаж зовнішніх IP-камер.
 7. Встановлення термокожуха.
 8. Складання блоків електроживлення всередині приміщень та на території.
 9. Монтаж мікрофонів.
 10. Встановлення відеореєстратора та сервера з жорстким диском.
 11. Підключення моніторів контролю.
 12. Налаштування обладнання.
 13. Первинна перевірка комплексу та обробка отриманої інформації.

Етапи роботи можуть змінюватись в залежності від вибраного обладнання та додаткових функцій. Замовляйте комплекс безпечне місто та повністю контролюйте рух територією населеного пункту.

Щоб отримати більше інформації про встановлення комплексу, зв`яжіться з нами за телефоном, вказаним у верхній частині сайту або заповніть форму зворотнього зв`язку. Наші менеджери нададуть повноцінну консультацію та спланують виїзд спеціаліста на об`єкт у зручний для вас час. Ми розробимо індивідуальний комплекс для вашого населеного пункту.