Vector logo

Відеоспостереження для приватного будинку або квартири є ефективним і найдоступнішим засобом захисту від крадіжки. Адже вартість готового рішення системи відеоспостереження для приватного будинку разом із установкою обійдеться дешевше, ніж наслідки втрати майна, дорогоцінних речей та інших матеріальних цінностей.

Компанія «Вектор Техно» виконає встановлення систем відеоспостереження будь-якого рівня складності у квартирах, будинках та заміських котеджах Києва та області «під ключ» із гарантією якості від 1 року. Наші технічні фахівці розрахують необхідну кількість камер відеоспостереження та точки встановлення та нададуть готовий проект безпеки будинку.

Домашній відеоспостереження – які фактори потрібно враховувати під час монтажу

Плануючи придбання та монтаж комплекту обладнання для охорони приватної території, потрібно розуміти, які завдання має вирішувати система відеоспостереження у сьогоденні та майбутньому. Також необхідно визначитися, які ділянки заміського будинку ви хочете насамперед переглядати з камер відеоспостереження.

 При виборі приладів спостереження враховуються такі критерії:

 Дуже важливо з цим визначитися ще до початку будівельних та оздоблювальних робіт у будинку, щоб можна було провести кабель у будь-яку точку та заощадити тим самим бюджет. Під час розробки проекту системи відеоспостереження фахівці намагаються максимально перекрити можливі ділянки проникнення зловмисників:

 Порівняно з монтажем відеоспостереження в квартирі, для охорони периметра приватного будинку потрібно встановлювати більше камер спостереження, що позначиться на ціні послуг спеціалістів. До них також належить визначити вигідне розташування камер для забезпечення максимального кута огляду.

 Після визначення кількості приладів та місць встановлення камер будинку, фахівці переходять до вибору відеореєстратора, до якого можна одночасно підключати певну кількість камер відеоспостереження. Бажано підключати камери із запасом від кількості, вказаної у проекті. Деякі відеореєстратори дозволяють встановлювати одночасно від 4 до 32 цифрових або аналогових камер і більше, що визначається кількістю портів (з розрахунку один порт на камеру відеоспостереження). Для заміського будинку зазвичай достатньо відеореєстратора на 32 порти.

 Для фіксації та запису того, що відбувається з камер відеоспостереження у відеореєстраторі встановлено жорсткий диск (як у ПК), ємністю до 1 Тб. Його ємність підбирається виходячи з кількості та технічних характеристик. встановлених камер та часу зберігання інформації без перезапису. Наприклад, найпростіший жорсткий диск на 1 Тб коштуватиме від 1500 грн.

Як запитати відеокамери для дому? Вибір камер

Якщо у вашому будинку немає стабільного енергоспоживання і не передбачено резервне харчування, бажано придбати безперебійну систему живлення. Безумовно, покупка БПП здорожчає вартість комплекту обладнання відеоспостереження, зате продовжить на кілька годин роботу камер у разі аварійного відключення електрики. Прилади, які не мають важливого значення для безпеки будинку, можна не підключати до БПП. Це продовжить час роботи комплекту відеоспостереження для охорони вашого будинку.

Які відеокамери краще вибрати IP (цифрові) чи аналогові?

Перші зазвичай продаються в білому корпусі, другі – у сірому. Аналогові – прості в установці та обслуговуванні прилади роздільною здатністю до 0,4 Мп для фіксації руху сторонніх людей ділянці, що охороняється.  Зазвичай підключаються до телевізора, який виводяться картинка. Камери IP відеоспостереження, на відміну від аналогових, можна використовувати без реєстратора і відразу зберігати відео на карту пам`яті.  Найпопулярніші моделі для установки системи відеоспостереження є  прилади з роздільною здатністю 1-3 Мп Вони дають чітку картинку, як усередині будинку, так і у дворі за рахунок великої дальності підсвічування до 80 метрів.

Замовити монтаж системи відеоспостереження в Києві та області

Фахівці нашої компанії виконають професійний монтаж системи відеоспостереження в будинку, квартирі або на будь-якому об`єкті, де необхідно організувати захист від проникнення, який буде:

Важливо! Для можливості віддаленого відеоспостереження потрібна постійна IP адреса.   

Вартість системи відеоспостереження для будинку розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку і залежить від кількості та типу відеокамер, реєстратора, складності монтажу тощо. Замовити встановлення відеоспостереження для дому можна за телефонами, вказаними на нашому сайті або заповнити форму заявки.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт