Vector logo

Особиста безпека кожної людини починається з безпеки свого житла. Сучасна відеодомофонія – це базова система захисту вашої обителі, яка дозволяє керувати вашою безпекою, починаючи з самого порога. Прагнення убезпечити своє житло – це природне бажання почуватися захищеним. При цьому такий захист не повинен бути громіздким та створювати дискомфорт для власника.

Що вона є?

Сучасна система IP домофонії є гнучкою в плані налаштування і структури системою з багатим набором функцій, таких як:

Не маловажним також є використання бездротових технологій, що спрощує декоративні роботи, зменшує кількість кабелів і відповідно не порушує цілісність дизайну інтер`єру.

І весь цей широкий спектр можливостей ховається у стильних, елегантних корпусах пристроїв, що додатково прикрашає ваш інтер`єр.

Установка IP домофонії нашими фахівцями – це завжди правильно підібране обладнання, оперативність, ефективність та естетика монтажу.

 

Використовуємо для проектів

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт