Vector logo
Системи відеонагляду

Для будинку

Відеоспостереження для приватного будинку або квартири є ефективним і найдоступнішим засобом захисту від крадіжки. Адже вартість готового рішення системи відеоспостереження для приватного будинку разом із установкою обійдеться дешевше, ніж наслідки втрати майна, дорогоцінних речей та інших матеріальних цінностей.

Дізнатися більше
Системи відеонагляду

Для бізнесу

Сучасний бізнес стає партнером багатьох компаній, які надають послуги у сфері ефективності праці, оптимізації виробничих, технологічних та охоронних систем при мінімізації часових ресурсів. Безпосередньо встановлення камер відеоспостереження в бізнес-центрах істотно підвищує відповідальність співробітників офісу, сприяє раціональному використанню робочого часу та нормалізації атмосфери всередині колективу.

Дізнатися більше
Системи відеонагляду

Для виробництва

Найважливішою системою безпеки на заводах та фабриках є відеоспостереження. За допомогою системи відеоспостереження для виробництва організовується цілодобове спостереження та контроль над діями робітників у цехах та у технологічних приміщеннях. Установка камер відеоспостереження на прохідній дозволяє контролювати трудову дисципліну та фіксувати факти запізнення або ранній вихід працівників з роботи. Крім того, правильно розставлені камери відеоспостереження забезпечують контроль проїзду особистого та заводського транспорту через прохідні КПП виробництва.

Дізнатися більше
Системи відеонагляду

Для підприємства

Встановлення відеоспостереження на підприємстві – один із важливих елементів системи безпеки та забезпечення охорони на режимному об`єкті, що гарантує збереження майна та високий рівень контролю використання робочого часу персоналом заводів та фабрик. Постійне відеоспостереження для підприємств дозволяє цілодобово в онлайн режимі 7/24 забезпечувати контроль роботи промислового обладнання, технологічних та виробничих процесів у цехах, фіксувати внутрішній рух працівників та відвідувачів підприємства, обмежувати доступ та попереджати загрози вторгнення на об`єкт.  Монтаж системи відеоспостереження для підприємства також необхідний служби технічного контролю (ВТК), здійснюють нагляд за якістю своєї продукції. Установка відеоспостереження важлива з точки зору Охорони Праці та Пожежної Безпеки, що дозволяє оперативно встановлювати факти порушення правил ВІД працівниками підприємства та підрядних організацій, аварії та простої обладнання, займання на території, що охороняється.

Дізнатися більше

Встановлення відеоспостереження

Компанія «Вектор Техно» пропонує своїм клієнтам комплекс послуг: проектування та монтаж повноцінної системи відеоспостереження у відповідність до правил та вимог європейських стандартів EN. Наші сервісні інженери налаштують віддалений моніторинг за роботою системи відеоспостереження у приватному будинку, офісі, банківській установі, складі, торговельно-розважальному комплексі, на відкритій території та будь-якому іншому об`єкті.

До нас ви зможете звернутися за консультаціями за телефоном +38 (044) 338 27 01 або написати на електронну пошту 0991939659ev@gmail.com з докладним технічним завданням на встановлення системи відеоспостереження. Наші фахівці абсолютно безкоштовно складуть кошторис вартості робіт та заміряють територію охоронного об`єкта, де виникла потреба забезпечити максимальний рівень захисту від несанкціонованого проникнення. Ми розробимо готові індивідуальні проекти у сфері безпеки та контролю доступу для будинків, офісних приміщень та охорони периметру виробничих підприємств. Ми підберемо оптимальний тип відеообладнання  з існуючих аналогових систем, відеокамер HDCVI/TURBO HD або IP, залежно від плану розміщення об`єктів на території, що охороняється.

Монтаж систем відеоспостереження: особливості встановлення обладнання  

Перед встановленням камер відеоспостереження із Замовником узгоджується тип та робочі параметри камер (чіткість, контрастність та колір зображення). Наші спеціалісти ретельно підходять до вибору місця встановлення камер. Вони повинні розташовуватися на безпечній відстані від мереж ЛЕП та джерел штучного освітлення, а також працювати під відповідним кутом, так як основне завдання приладів відеоспостереження – охопити максимальну територію об`єкта, що охороняється. Найскладнішим серед фахівців вважається монтаж прихованих відеокамер. Якісно встановити камери, розміром із сірникову коробку, і правильно виконати прокладку кабелю прихованим способом зможе тільки професіонал. Монтаж IP системи відеоспостереження суттєво знижує ризики проникнення небажаних гостей до важливих комерційних документів компанії, зменшує шанси використання офісними співробітниками забороненого програмного забезпечення або мережевих ресурсів тощо.

Бажано, щоб система відеоспостереження охоплювала максимально великий периметр території, що охороняється. Щоб виключити наявність «мертвих зон», бажано на кожному кутку будівлі встановлювати по 2 камери, що дивляться в протилежні сторони. При монтажі системи відеоспостереження важливо передбачити наявність комплектів для захисту відеокамер від негативних погодних факторів у вигляді снігу, граду, вітру, дощу та температурних перепадів.

Важливо!  Для того, щоб своєчасно виявляти та запобігати будь-якому порушенню або проникненню на територію, рекомендується встановлення допоміжних відеокамер на входах/виходах важливих кімнат та приміщень.

Охоронне відеоспостереження – які системи найкраще встановлювати?

Сучасні системи відеоспостереження представлені такими видами:

  1. Аналогова система відеоспостереження – хтось їх знаходить морально застарілими, а хтось віддає перевагу завдяки низькій ціні. До того ж знайти спеціаліста з встановлення та настроювання відеоспостереження аналогових систем не складе особливих проблем. Нестача – потреба у наявності відеореєстратора.
  2. Система відеоспостереження HDCVI/TURBO HD – відеообладнання щодо нового формату, яке відрізняється високою якістю роздільної здатності відео, збільшеною дальністю передачі сигналу, простим монтажем та обслуговуванням, а також невисокою вартістю. Такі системи успішно використовують для охорони приватних та комерційних об`єктів. Встановлення цифрового відеоспостереження не займає багато часу - протягом 2-3 днів можна розробити проект і запустити систему безпеки.
  3. IP-системи відеоспостереження – прийшли на зміну морально застарілим аналоговим. Розрізняють провідні та бездротові. Вартість проекту з монтажу IP відеоспостереження вище, ніж аналогових систем, але за рахунок функціональності, простого монтажу та якості зображення відеокамери виграють абсолютно. На відміну від попередніх варіантів, IP відеоспостереження відрізняється легкістю інтеграції в інші системи безпеки та відсутністю необхідності постійного технічного обслуговування.

Вартість установки систем відеоспостереження – від чого залежить

Монтаж відеоспостереження вимагає надання від замовника докладного техзавдання, що включає низку важливих факторів, що визначають кінцеву вартість встановлення відеоспостереження.

На ціну монтажу систем безпеки впливатимуть:

Дзвоніть, ми знайдемо оптимальне рішення безпеки для вас та вашого бізнесу!