Vector logo

Встановлення відеоспостереження на підприємстві – один із важливих елементів системи безпеки та забезпечення охорони на режимному об`єкті, що гарантує збереження майна та високий рівень контролю використання робочого часу персоналом заводів та фабрик. Постійне відеоспостереження для підприємств дозволяє цілодобово в онлайн режимі 7/24 забезпечувати контроль роботи промислового обладнання, технологічних та виробничих процесів у цехах, фіксувати внутрішній рух працівників та відвідувачів підприємства, обмежувати доступ та попереджати загрози вторгнення на об`єкт.  Монтаж системи відеоспостереження для підприємства також необхідний служби технічного контролю (ВТК), здійснюють нагляд за якістю своєї продукції. Установка відеоспостереження важлива з точки зору Охорони Праці та Пожежної Безпеки, що дозволяє оперативно встановлювати факти порушення правил ВІД працівниками підприємства та підрядних організацій, аварії та простої обладнання, займання на території, що охороняється.

Система відеоспостереження підприємства: види та особливості

Організація відеоспостереження на підприємстві може здійснюватися двома способами:

  1. Відкрите відеоспостереження – всі працівники поінформовані про те, за їх роботою та дисципліною ведеться контроль з боку керівництва. Під час встановлення відкритої системи відеоспостереження персонал намагається якісно виконувати свої безпосередні обов`язки.
  2. Приховані відеокамери – робітники не знають, що ведеться постійний контроль, тому поводяться невимушено та природно, що дає можливість керівництву підприємства об`єктивно оцінювати якість праці та виробничу дисципліну.

Охоронне відеоспостереження на підприємстві має охоплювати насамперед ключові точки: КПП, основні цехи, складські, адміністративні, виробничі та технологічні приміщення.

Встановлення відеокамер на підприємстві: основні комплектуючі системи безпеки

Як правильно організувати відеоспостереження на об`єкті? Процес комплектації та монтаж обладнання визначається залежно від специфіки об`єкта, площі приміщень та відкритих ділянок, функціональності охоронних пристроїв та вимог до системи безпеки. Для відеофіксації на підприємстві, залежно від умов експлуатації, використовуються камери різних видів та технічних характеристик:

Стандартний комплект відеоспостереження зазвичай складається з відеокамер, які встановлюються:

При проектуванні системи відеоспостереження на підприємстві необхідно враховувати низку основних та другорядних завдань, які дають змогу забезпечити постійний моніторинг та контроль безпеки на промисловому об`єкті.

Компанія «Вектор Техно» пропонує для виробничих та промислових підприємств монтаж комплексної системи відеоспостереження «під ключ». При складанні проектів  ми керуємося стандартом для підприємств - IP відеоспостереження, що включає від 1 до 128 відеоканалів, що дозволяє об`єднувати дві та більше NVR у цілу систему безпеки для перегляду та запису подій з усіх камер відеоспостереження.

Застосування IP відеоспостереження для підприємств дозволяє отримувати деталізоване зображення при максимальній роздільній здатності, що дає змогу зменшити кількість відео обладнання (порівняно з аналоговими пристроями) і тим самим знизити ціну проекту.

Переваги IP відеоспостереження для підприємств:

Встановлення та налаштування відеоспостереження на підприємстві здійснюється досвідченими інженерами «Вектор Техно» з урахуванням особливостей об`єкта та норм у певній сфері діяльності.

Залишилися питання? Наші фахівці із задоволенням на них дадуть відповідь за телефонами, вказаними на сайті.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт