Vector logo

Сучасний бізнес стає партнером багатьох компаній, які надають послуги у сфері ефективності праці, оптимізації виробничих, технологічних та охоронних систем при мінімізації часових ресурсів. Безпосередньо встановлення камер відеоспостереження в бізнес-центрах істотно підвищує відповідальність співробітників офісу, сприяє раціональному використанню робочого часу та нормалізації атмосфери всередині колективу.

Система відеоспостереження для офісу забезпечить контроль за збереженням матеріально-технічних цінностей, майна фірми, особистих речей співробітників та відвідувачів офісу. Офісне відеоспостереження – важливе рішення для боротьби з корпоративним шпигунством та розкраданням цінних документів, тому що всі працівники будуть перебувати під «пильнім наглядом» камер відеоспостереження. Як показує практика, відеоспостереження в офісі – заставу безпеки та самих співробітників, які мають справу з цінними паперами. Проте не варто забувати, перш ніж ухвалити рішення встановлювати систему відеоспостереження в офісному приміщенні, що згідно з чинним законодавством необхідно кожного співробітника ознайомити під розпис з цим розпорядженням менеджменту. Усі працівники повинні дати свою письмову згоду на зйомку камер.

Установка камер відеоспостереження в офісах Києва та області «під ключ»

Компанія «Векто Техно» пропонує комплекс послуг з проектування та монтажу офісного відеоспостереження, включаючи встановлення камер спостереження та різних датчиків усередині приміщень, на парковках, у ліфтах бізнес-центрів, холах та вестибюлях. Наші фахівці підберуть якісні офісні камери спостереження в потрібній кількості на різні ключові точки, що дозволить попередити появу зловмисників в офіс і на об`єкти, що охороняються.

Немаловажною перевагою систем відеоспостереження є запровадження раціонального тайм-менеджменту шляхом проведення аналізу зображень, отриманих із камер. Обладнання охоронних систем дає змогу відстежувати якість роботи та належне виконання своїх обов`язків кожним співробітником офісу. Особливо це є актуальним у нічні зміни, коли відсутній належний контроль з боку керівництва

Перед встановленням відеоспостереження в офісі складається проект, де відображаються різні нюанси, включаючи розташування камер і вибір типу охоронної сигналізації. Це все беруть на себе технічні фахівці «Вектор Техно» з величезним досвідом робіт з монтажу та настроювання обладнання відеоспостереження за співробітниками. Вони точно визначать необхідну кількість камер і не запропонують більше, ніж потрібно для ефективної охорони. Також ретельно відбуватиметься підбір комплекту обладнання для реєстрації даних з можливістю перегляду зображення у відео форматі.  

У своїй роботі наші фахівці враховують багато факторів, які можуть вплинути на ефективність відеоспостереження. Так наприклад, якщо потрібна установка ip камери навпроти вікна, краще підбирати обладнання з апаратною функцією WDR, яка дає можливість однаково чітко бачити як темні, так і засвічені променями сонця кадри. Монтаж відеоспостереження для офісу від компанії «Вектор Техно&ra - лише якісні послуги, що дозволяють стежити за безпекою та контролювати ситуацію. Доступ до архівних записів та відео LIVE можна організувати з наступних пристроїв:

Вартість установки системи відеоспостереження в офісах

Перед початком монтажу системи відеоспостереження наші інженери складають кошторис, де буде детально розписано, за що платить замовник.  Вартість послуг фіксована та не змінюється у процесі встановлення камер відеоспостереження. Навіть якщо під час монтажу відеоспостереження виникають додаткові роботи, всі витрати беремо на себе. У вартість проекту охорони офісу буде закладено ціни обладнання та витратних матеріалів:

Також у ціну проекту включаються основні роботи:

Замовивши відеоспостереження в офіс, ви зможете ефективно вирішувати 4 основні завдання:

Щоб замовити виїзд спеціаліста на об`єкт, дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті.

Як ми працюємо


Вивчення території та проектування системи безпеки
Проектування ефективної системи сигналізації з урахуванням програмно-апаратних засобів її захисту від обходу зловмисником є ​​складним багатоплановим завданням, вирішення якого неможливе без глибоких та вичерпних знань інженерів.


Підбір необхідного обладнання та погодження кошторису
До засобів виявлення загроз належать спеціальні технічні пристрої: для систем охоронної та тривожної сигналізацій - охоронні сповіщувачі, для СОТ – прилади спостереження (відеокамери), для СКУД – приймальні пристрої ідентифікації доступу та ін. Вартість обладнання залежить від функціональності та імені бренду.


Монтаж та повне тестування системи безпеки
Для того, щоб замовити монтаж системи відеоспостереження, а також будь-якої іншої системи безпеки, Вам необхідно зв`язатися з нами за телефоном: +38 (044) 338 27 01
По завершенню монтажних робіт наші інженери здійснюють повне тестування системи безпеки.


Технічна підтримка 24/7 та супровід
Ми розуміємо, що спочатку після встановлення комплексної системи безпеки на об`єкті, його власник стикається з певними труднощами, тому Вектор Техно надає повний супровід та професійну технічну підтримку 24/7.

Вартість залежить від

  • Технічні умови монтажу
  • Кількості та типу обладнання
  • Необхідність проведення ремонтних робіт