Vector logo

Реалізація

Встановлення IP домофонії та камери в коридорі

Виклик із зовнішньої панелі надходить і на домофон, і на телефон. Навіть, якщо у квартирі нікого немає, клієнт зі свого смартфона завжди може подивитися, хто дзвонить у двері, та за бажання поговорити з людиною. І не важливо, чи вийшов він у магазин або перебувати на іншій частині планети.

Додаткова камера в коридорі з вбудованим мікрофоном, яка дозволяє докладніше розглянути, хто дзвонить і що важливо, чи немає підозрілих осіб, що ховаються за дверима поза увагою камери, вбудованої у викликову панель.

Встановлення зовнішньої камери відеоспостереження

Друга встановлена ​​камера дивиться на парковку, де стоїть машина господаря. Як тільки до машини хтось підходить або під`їжджає, камера починає записувати на карту пам`яті і зберігає архів на випадок, якщо трапиться якийсь інцидент. Так само в будь-який час господар зі смартфона або з домофону в квартирі може в онлайн режимі подивитися на свій автомобіль.

Підсумок

Примітно, що у нашого клієнта стояла система відеоспостереження в офісі. Всі камери, у тому числі офісні, ми йому вивели як на телефоні, так і на домофоні. Це зручно, тому що він отримав контроль над своїми об`єктами в одному додатку на своєму смартфоні.

Система працює стабільно і без збоїв, тому що ми не експериментували з союзом численних брендів, і все зробили на одному, що добре зарекомендував себе брендом.